Stadioanele din Romania

Stadioane-Stadiums-Romania-Liga I-Liga II-Liga III-Liga IV-Ligile judetene-Lumea stadioanelor
 
AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiți
 

 European ultras

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: European ultras   European ultras EmptySam Noi 07, 2009 9:15 pm

poze de la cele mai importane meciuri din Europa
(Europe League,UCL & campionate) Cool
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptySam Noi 07, 2009 9:20 pm

SV Hamburg - Celtic Glasgow (Europe League)

Hamburg

European ultras Img1282g

European ultras Img1368m

European ultras Img1325f

Celtic

European ultras Img1317k

European ultras 20091106150154
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyLun Noi 09, 2009 10:23 am

Austria Viena - Strum Graz (Austria)

A.Viena

European ultras 2009-11-09_010036

European ultras 2009-11-09_010211

European ultras 2009-11-09_011421

Sturm Graz

European ultras 2009-11-09_010902

European ultras 2009-11-09_010917

European ultras 2009-11-09_010931
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Il FeNoMeNo
Admin
Il FeNoMeNo

Mesaje : 231
Data de înscriere : 27/08/2008
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyLun Noi 09, 2009 11:17 am

Young Boys
European ultras 2009-11-09_0134043
European ultras 2009-11-09_0134253

Sion
European ultras 2009-11-09_0140133
European ultras 2009-11-09_0142423
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stadioane-romania.forumgratuit.ro
Il FeNoMeNo
Admin
Il FeNoMeNo

Mesaje : 231
Data de înscriere : 27/08/2008
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyLun Noi 09, 2009 11:21 am

Carl Zeiss Jena-Dinamo Dresden
European ultras 15
European ultras 18
European ultras 23
European ultras 121
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stadioane-romania.forumgratuit.ro
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMier Noi 11, 2009 10:12 am

Lyon-Marseille

OL

European ultras Lyon55om20091108lyonmar

European ultras Lyon55om20091108lyonmara

European ultras Lyon55om20091108lyonmar

OM

European ultras Lyon55om20091110092202

European ultras Lyon55omolom13emej0910
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Seinfeld



Mesaje : 5
Data de înscriere : 25/10/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyDum Noi 15, 2009 2:56 pm

"Delije" Crvena Zvezda Beograd
Steaua Rosie Belgrad

European ultras Delije2
European ultras Delije01
European ultras Delije0zl
European ultras Delije3
European ultras Delije1vj8

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Il FeNoMeNo
Admin
Il FeNoMeNo

Mesaje : 231
Data de înscriere : 27/08/2008
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyDum Noi 22, 2009 1:20 pm

European ultras 2009-010
European ultras 29ix410
European ultras 2009-012
HF05-Crystal Palace
European ultras Hfgy610
European ultras 8456
European ultras Img0726xj0mz6
European ultras Sheffieldunited11
European ultras Hf3h
European ultras Hf1s
European ultras Img00042200909292157
European ultras Via_de10
European ultras Genova10
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stadioane-romania.forumgratuit.ro
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Noi 27, 2009 9:49 am

Debrecen - Liverpool

Debrecen

European ultras Debrecenivsc01liverpool

European ultras Debrecenivsc01liverpool

European ultras Debrecenivsc01liverpoole

Liverpool

European ultras Debrecenivsc01liverpool

European ultras Debrecenivsc01liverpool
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyDum Noi 29, 2009 9:30 pm

Steaua Rosie Belgrad - Partizan Belgrad

Steaua Rosie

European ultras 0910137derbi1

European ultras 0910137derbi1

European ultras 20091129170341

Partizan

European ultras 20091129170701

European ultras 20091129171022

European ultras 20091129171022

European ultras 20091129170848

European ultras 20091129170824

European ultras 20091129170742
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Il FeNoMeNo
Admin
Il FeNoMeNo

Mesaje : 231
Data de înscriere : 27/08/2008
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMar Dec 01, 2009 10:41 am

Young Boys
European ultras Yb-basel15
European ultras 004
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stadioane-romania.forumgratuit.ro
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMar Dec 15, 2009 9:53 am

Paris SG - St.Etienne

PSG

European ultras Psgstetienne7

European ultras Psgasse5

European ultras 55489788

European ultras 89722680

European ultras 54055088

European ultras Psgstetienne8

ASSE

European ultras Psgass13

European ultras Psgstetienne4

European ultras Psgstetienne3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Dec 18, 2009 8:58 pm

Panathinaikos - Dinamo Bucuresti

PAO

European ultras 6f8y6849

European ultras 6f8y7322

Dinamo

European ultras 64602709

European ultras 7119

European ultras 91008080
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyDum Ian 17, 2010 10:53 am

Hamburg SV - Freiburg

Hamburg

European ultras 20100117060713

European ultras 20100117060450

Freiburg

European ultras 20100117060808

European ultras 20100117060636
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyDum Ian 24, 2010 11:14 pm

FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt

Nurnberg

European ultras 20100124152754

European ultras 20100124151610

Frankfurt

European ultras 20100124152329

European ultras 20100124152459

European ultras 20100124151528
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMar Ian 26, 2010 11:24 am

Dynamo Dresden - Rapid Wien

Dresden

European ultras 20100125053722

European ultras 20100125053702

European ultras 66564381

Wien

European ultras 36743424

European ultras 17654397

European ultras 20100125053607

European ultras 20100125054137
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMar Ian 26, 2010 11:29 am

Inter Milano - AC Milan

Inter

European ultras Intermilan003

European ultras Intermilan010

European ultras Intermilan017

European ultras Intermilan014

Milan

European ultras Intermilan7

European ultras Intermilan12

European ultras Intermilan13

European ultras Intermilan25

European ultras Intermilan28
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyJoi Feb 04, 2010 7:14 pm

Auxerre - Saint Etienne

Auxerre

European ultras Img2062t

European ultras Dscn0005ag

ASSE

European ultras Img2048s
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyJoi Feb 04, 2010 7:18 pm

VFB Stuttgart - Borussia Dortmund

Stuttgart

European ultras Pic016t

European ultras Pic038

European ultras Pic040

Dortmund

European ultras Pic050y

European ultras Pic049k

European ultras Pic051e
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Feb 12, 2010 11:11 pm

Marseille - Valenciennes

OM

European ultras 02

European ultras 03

European ultras 18

Valenciennes

European ultras Omva070210-3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyMier Feb 17, 2010 12:47 pm

AC Milan - Manchester United

European ultras 20441_312283076610_158234831610_405

European ultras 20441_312283136610_158234831610_405

European ultras Milan-manchester-1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Feb 19, 2010 11:08 am

Panathinaikos - AS Roma

Panathinaikos

European ultras Panathinaikosroma06

European ultras Panathinaikosroma02

European ultras Panathinaikosroma12

Roma

European ultras Panathinaikosroma08

European ultras Panathinaikosroma09
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Feb 19, 2010 11:09 am

Twente - Werder

European ultras Fctwentewerderbremen

European ultras 20100218fctwentewerderb
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Feb 19, 2010 11:12 am

Ajax - Juventus

Ajax

European ultras 116d

European ultras Ajajuv01

European ultras Ajajuv06

European ultras Img8168resize

Juve

European ultras Ajajuv03
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
KiD



Mesaje : 38
Data de înscriere : 19/03/2009

European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras EmptyVin Feb 26, 2010 11:48 am

TSKA Moscova - FC Sevilla

TSKA

European ultras 5

European ultras 27

European ultras 211

Sevilla

European ultras 10
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




European ultras Empty
MesajSubiect: Re: European ultras   European ultras Empty

Sus In jos
 
European ultras
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Stadioanele din Romania :: Discutii :: Fenomenul ULTRAS-
Mergi direct la: